Тел./факс:
8(01775)34101

пер. Молодежный, д. 3
г. Жодино, Минская обл.
222160

E-mail:otdel@zhodino-edu.belhost.by

Режим работы: 8.00-17.00
обед: 13.00-14.00

Победители второго этапа Республиканской олимпиады

03.11.2017

Победители  второго этапа Республиканской олимпиады по учебным предметам:
Беларуская мова і літаратура


Крывальцэвіч Анастасія Васільеўна

ГУО "Сярэдняя школа № 5 г.Жодзіна"

IX

Вянгерская Алена Іванаўна

I

Кулакова Аляксандра Ігараўна

ГУО "Сярэдняя школа № 6 г.Жодзіна"

IX

Купцова Валянціна Васільеўна

II

Цяглік Анастасія Рыгораўна

ГУО "Гімназія №1 г.Жодзіна"

IX

Макарчык Наталля Рыгораўна

II

Дзірко  Ксенія Уладзіміраўна

ГУО "Сярэдняя школа № 9 г.Жодзіна"

IX

Рачэўская Вікторыя Міхайлаўна

III

Траян Ірына Аляксандраўна

ГУО "Жодзінская жаночая гімназія"

IX

Сіняўскі Сяргей Іванавіч

III

Розум Валерыя Мікалаеўна

ГУО "Гімназія №1 г.Жодзіна"

Х

Стомаль Ірына Васільеўна

I

Сакаловіч Валянціна Юр’еўна

ГУО "Сярэдняя школа № 9 г.Жодзіна"

Х

Сакаловіч Святлана Уладзіміраўна

II

Грыб Ганна–Дамініка Дзмітрыеўна

ГУО "Сярэдняя школа № 8 г.Жодзіна"

Х

Бурко Антаніна Сяргееўна

III

Ільюшыц Соф’я Дзмітрыеўна

ГУО "Гімназія №1 г.Жодзіна"

Х

Стомаль Ірына Васільеўна

III

Чумак Аляксандра Аляксандраўна

ГУО "Гімназія №1 г.Жодзіна"

Х

Стомаль Ірына Васільеўна

III

Дзяркач Карына Дзмітрыеўна

ГУО "Гімназія №1 г.Жодзіна"

 

XI

Стомаль Ірына Васільеўна

I

Зелянкова Кацярына Дзмітрыеўна

ГУО "Сярэдняя школа № 5 г.Жодзіна"

XI

Казлоўская Вольга Міхайлаўна

II

Залесава Варвара Ігараўна

ГУО "Сярэдняя школа № 5 г.Жодзіна"

XI

Казлоўская Вольга Міхайлаўна

III

Катлярова Валерыя Аляксандраўна

ГУО "Сярэдняя школа № 6 г.Жодзіна"

XI

Падаляк Галіна Васільеўна

III

русский язык и литература


Кондратович Дарья Дмитриевна

Гимназия № 1 г. Жодино

IX

Головнева Ирина Александровна

I

Зык Диана Михайловна

Средняя школа № 6 г. Жодино

IX

Караян Татьяна Валерьевна

II

Кулик Юлия Павловна

Средняя школа № 5 г. Жодино

IX

Малинина Наталья Сергеевна

III

Пониматько Юлиана Дмитриевна

Средняя школа № 6 г. Жодино

VIII

Караян Татьяна Валерьевна

III

Ковалевская Екатерина Геннадьевна

Гимназия № 1 г. Жодино

IX

Рудакова Елена Александровна,

III

Кускова Софья Павловна

Средняя школа № 6 г. Жодино

 

Х

Хомиченко Валентина Адамовна

I

Булай Кирилл Дмитриевич

Средняя школа № 6 г. Жодино

Х

Паукштело Людмила Аввакумовна

II

Грак Екатерина Витальевна

Средняя школа № 5 г. Жодино

Х

Тарасова Татьяна Викторовна

III

Шиман Виктор Дмитриевич

Средняя школа № 8 г. Жодино

Х

Абрамова Татьяна Петровна

III

Колосовская Элла Станиславовна

Средняя школа № 6 г. Жодино

XI

Зыц Наталья Степановна

I

Ражкова Елизавета Юрьевна

Средняя школа № 5 г. Жодино

 

XI

Малинина Наталья Сергеевна

II

Шемпель Анна Александровна

Средняя школа № 8 г. Жодино

XI

Баркун  Валентина Григорьевга

II

Пузанкевич Евгения Игоревна

Жодинская женская гимназия

XI

Полянская Ирина Михайловна

III

обслуживающий труд


Гиро Елизавета Олеговна

Средняя школа № 6 г. Жодино

X

Кавецкая Галина Васильевна

I

Шило Анна Игоревна

Гимназия№ 1 г.Жодино

IX

Караленко Наталья Александровна

II

Титовец Мария Дмитриевна

Средняя школа № 5 г. Жодино

 

IX

Иванейчик Светлана Антоновна

II

Могилевцева Наталья Дмитриевна

Средняя школа № 5 г. Жодино

XI

Иванейчик Светлана Антоновна

II

Кривец Мария Александровна

Средняя школа № 9 г. Жодино

VII

Лаховская Анжелика Анатольевна

II

Кучинская Елена Андреевна

Гимназия № 1 г.Жодино

 

XI

Караленко Наталья Александровна

III

Трасковская Елизавета Анатольевна

Гимназия № 1 г.Жодино

IX

Караленко Наталья Александровна

III

Михневич Ангелина Игоревна

Гимназия № 1 г.Жодино

VII

Караленко Наталья Александровна

III

Апитенок Полина Александровна

Средняя школа № 5 г. Жодино

VIII

Иванейчик Светлана Антоновна

III

технический труд


Михневич Владимир Сергеевич

Средняя школа № 6 г. Жодино

9

Защепко Владимир Петрович

I

Сущик Иван Сергеевич

Средняя школа № 8 г. Жодино

9

Исаков Анатолий Александрович

II

Будевич Дмитрий Александрович

Средняя школа № 9 г. Жодино

 

11

Дронов Дмитрий Михайлович,

II

Заболоцкий Андрей Николаевич

Гимназия № 1 г. Жодино

10

Захаров Василий Николаевич

II

Колончук Евгений Витальевич

Средняя школа № 6 г. Жодино

7

Защепко Владимир Петрович

III

Фалей Антон Сергеевич

Средняя школа № 9 г. Жодино

9

Дронов Дмитрий Михайлович

III

Аверков Максим Николаевич

Средняя школа № 4 г. Жодино

11

Шумский Роман Григорьевич

III

информатика


Шепшук Никита Викторович

ГУО "Гимназия №1  г.Жодино"

11

Вишнякова Светлана Георгиевна

I

Деркович Никита Михайлович

ГУО Средняя школ №6  г.Жодино"

11

Защепко Оксана Александровна

II

Ярмолик Максим Андреевич

ГУО "Гимназия №1  г.Жодино"

 

10

Боровская Ирина Ивановна

I

Бородовский Андрей Александрович

ГУО Средняя школ №6  г.Жодино"

10

Защепко Оксана Александровна

II

Дорошко Даниил Дмитриевич

ГУО "Гимназия №1  г.Жодино"

10

Вишнякова Светлана Георгиевна

II

Довнарович Даниил Игоревич

ГУО Средняя школа №9  г.Жодино

 

10

Козловский Михаил Григорьевич

III

Кулинкович Никита Владимирович

ГУО "Гимназия №1  г.Жодино"

 

9

Боровская Ирина Ивановна

I

Чижов Константин Андреевич

ГУО "Гимназия №1  г.Жодино"

 

9

Боровская Ирина Ивановна

III

Кубарко Дмитрий  Геннадьевич

ГУО "Гимназия №1  г.Жодино"

8

Вишнякова Светлана Георгиевна

I

Гапонов Александр Леонидович

ГУО Средняя школ №6  г.Жодино"

8

Защепко Оксана Александровна

 

II

Василевич Павел Николаевич

ГУО "Гимназия №1  г.Жодино"

8

Боровская Ирина Ивановна

 

III